O NAS

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykończeniem wnętrz. Cechuje nas wysoki profesjonalizm i doświadczenie. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę oraz 30-letni bagaż doświadczeń w branży budowlanej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, nasza kadra służy pomocą i radą od momentu wyboru materiałów aż po ich montaż.

Oferowane przez nas artykuły pochodzą wyłącznie od renomowanych firm znanych nie tylko w kraju ale także na całym świecie, co daje nam wysoką gwarancję jakości materiałów i usług, które oferujemy. Nasz towar służy Państwu przez wiele lat oraz posiada długi termin gwarancyjny, co daje poczucie bezpieczeństwa kupowanych u nas produktów.

Nasz ogromny wachlarz produktów pozwala dobrać i dostosować się do wymagań klientów zarówno pod względem cenowym jak i estetycznym.

Oferujemy w sprzedaży: szafy przesuwne na wymiar, panele podłogowe, listwy wykończeniowe, boazerie, karnisze, rolety, tapety, klamki, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, łamane, przesuwne, harmonijkowe oraz drzwi, które dopasowujemy na stare futryny.

Zapraszamy serdecznie do współpracy Klientów indywidualnych jak i firmy. Z całą pewnością nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna. 

 

GALERIA ZDJĘĆ