Wyświetlanie wszystkich wyników: 20


                                  Tapety imitujące cegłe oraz kamień 3D 

                                  Mozolne układanie cegiełek oraz innego rodzaju dekoracyjnych struktur od dziś może odejść w zapomnienie. Z powodzeniem zastąpią je nasze tapety imitujące naturalne surowce, które są obecnie uwielbianym i topowym wnętrzarskim motywem. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim tapety imitujące kamień oraz tapety imitacja cegły, które możesz wykorzystać gdziekolwiek tylko zechcesz. Nie są to wcale wzory zarezerwowane wyłącznie do przestrzeni nowoczesnych, czy loftowych. Nasi Klienci chętnie łączą je również ze stylistyką skandynawską, rustykalną, vintage, a nawet klasyczną! Po zapoznaniu się z naszą ofertą szybko przekonasz się o ich możliwościach oraz zapragniesz mieć je w swoich wnętrzach. 

                                  Tapety cegła 3D i tapeta kamień 3D

                                  Tapety imitujące kamień oraz tapety imitacja cegła w niezwykle realistyczny sposób odzwierciedlają prawdziwe kamienie dekoracyjne. Ich kształt, kolory oraz struktura mogą zmylić nawet najlepsze oczy! Wysoka jakość wykonania oraz precyzyjne i staranne odwzorowanie najmniejszych szczegółów sprawiają, że wywrą one na Tobie imponujące wrażenie. Zwłaszcza nasze modele w wersji trójwymiarowej. Tapety takie jak cegła 3d, czy tapeta kamień 3d wyglądają dokładnie tak, jak prawdziwe, przez co maksymalnie oddają one charakter i klimat swoich oryginalnych odpowiedników. W asortymencie Perfect Panel posiadamy tapety imitujące naturalne surowce dostępne w wielu wariantach. Jest wśród nich tradycyjna cegła palona, a także biała, o subtelniejszym wyglądzie. Przygotowaliśmy ponadto bogaty wybór tapet strukturalnych i 3D przedstawiających dekoracyjne kamienie. Każda z nich jest zupełnie inna, dlatego też łatwo dopasować je do różnych pomieszczeń oraz stylów. 

                                  Tapety imitujące kamień i cegłę – niebanalna dekoracja na ścianę

                                  Tapety nawiązujące do naturalnych materiałów budulcowych wciąż są odbierane przez niektórych jako dekoracje o surowym charakterze, pasujące jedynie do wnętrz minimalistycznych lub industrialnych. Nic bardziej mylnego! Tapety imitacja cegły lub kamienia stwarzają dzisiaj znacznie większe możliwości. Przekona się o tym każdy, kto raz zdecyduje się na ich zakup. Tapeta cegła 3d o jasnym wybarwieniu będzie wyglądać przepięknie w kuchni skandynawskiej lub rustykalnej, umieszczona w przestrzeni pomiędzy zabudową. Wystarczy połączyć ją z elementami naturalnego drewna oraz roślinnością, aby stworzyć pełną ciepła i uroku kompozycję. Do loftowej sypialni polecamy tapetę cegła 3d czerwoną, która zapełni ścianę za łóżkiem. Tapety imitujące kamień w kolorze szarym mogą natomiast zostać wykorzystane zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym pokoju dziennym. To wyraziste akcenty, nadające wnętrzom oryginalnego i modnego wyglądu!