Wyświetlanie 1–30 z 67 wyników


                                  TAPETY W LIŚCIE – tapety ścienne, które odmienią Twoje wnętrze

                                  Motywy botaniczne w wystroju domów i mieszkań od lat cieszą się ani na chwilę niemalejącą popularnością. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ ich obecność nigdy nie pozostaje niezauważona, pozwalając jednocześnie uzyskać naprawdę spektakularne efekty! Tapety w liście, drzewa oraz kwiaty to sposób na stworzenie we wnętrzach klimatycznej, ciepłej i radosnej atmosfery oraz wzbogacenie ich o ponadczasowy element dekoracyjny. W naszej ofercie czekają na Ciebie wyjątkowe tapety zarówno w wyrazistych, jak i łagodnych kolorach i wzorach, którymi w zależności od preferencji możesz przyozdobić ściany w dowolnym pomieszczeniu. 

                                  Tapety liście – wnętrza bliskie naturze

                                  Tapety botaniczne pomogą Ci wprowadzić do swojego domu element pożądanej roślinności i to w dodatku takiej, która nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Gwarantujemy, że zieleń na naszych tapetach zachowa swój piękny, soczysty i bujny wygląd przez długie lata! Jest to motyw, który doskonale prezentuje się w każdym miejscu – salonie, sypialni, pokoju dziecka lub nastolatka. W Perfect Panel znajdziesz także tapety do łazienki, kuchni oraz tapety do przedpokoju. Wystarczy niewielki akcent roślinności, aby wnętrza te wypełniły się przytulną, kojącą aurą. Tapety we wzory liści oferowane w naszym sklepie mogą dopełnić wystrój skandynawski, rustykalny, klasyczny, vintage, a nawet nowoczesny. Wybierz swój ulubiony rodzaj zieleni i znajdź dla niej przestrzeń w swoim domu! 

                                  Tapety w liście w różnych odsłonach

                                  Tapety w liście to dekoracyjny wzór, nadający wnętrzom szczególnego charakteru oraz upiększający i odmieniający wygląd każdej ściany. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. lekkie tapety wiosenne w drobne, kwitnące kwiaty, eleganckie i pełne finezji tapety liście kwiaty, jak i motywy tropikalne. Każda z nich wprowadzi do Twoich pomieszczeń zupełnie odmienny klimat. Roślinność tropikalna sprawi, że bez względu na porę roku, będziesz czuć się w swoim domu niczym na rajskich wakacjach. Wiosenne kwiaty każdego dnia napełnią Cię optymizmem i spokojem, z kolei dekoracyjne kwiaty liście zadbają o stylowy wygląd salonu, jadalni lub sypialni.