Wyświetlanie wszystkich wyników: 11


                                  TAPETY W PASKI – powiększ wizualnie Twoje wnętrze

                                  Tapety w paski to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych, uniwersalnych i ponadczasowych motywów dekoracyjnych. Ogromne zainteresowanie pasiastymi tapetami nie jest oczywiście przypadkowe. Dzięki nim nie tylko upiększymy nasze wnętrza, ale również zyskamy szansę do zmiany ich proporcji. Ta wizualna sztuczka, na jaką pozwala nam tapeta w pasy, czyni z niej idealny wybór do wąskich, małych lub niskich pomieszczeń, które pragniemy wizualnie poszerzyć, wydłużyć lub powiększyć. Najczęściej wystarczy umieścić ją zaledwie na jednej ścianie, aby cieszyć się całkowicie nową przestrzenią! 

                                  Tapety w paski dla każdego

                                  Tapety w paski są uwielbiane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Jest to jeden z nielicznych wzorów, który perfekcyjnie prezentuje się w niemalże wszystkich odsłonach i zestawieniach. Bez względu na to, czy przyozdobimy pasiastymi wzorami wnętrza nowoczesne, skandynawskie, tradycyjne, czy retro – wszędzie pozwolą nam osiągnąć wymarzony efekt. W asortymencie przygotowaliśmy dla Ciebie tapety do salonu, sypialni, przedpokoju, biura, a także wyjątkowe, kolorowe tapety dla dzieci, które uatrakcyjnią kącik każdego malucha. Mimo prostej, oczywistej formy, tapeta w pasy to wzór nietuzinkowy i ciekawy. Nie musisz zatem obawiać się, że po krótkim czasie przestanie spełniać Twoje oczekiwania. Wystarczy zadbać tylko o jej odpowiednie towarzystwo! 

                                  Pionowe, czy poziome? Grube, a może cienkie? Wybieramy tapetę w pasy

                                  Jeśli zdecydujesz się na tapety w paski, nie ukrywamy, staniesz przed trudną decyzją. Ich wybór jest bowiem naprawdę spory! Możemy zaproponować Ci pasy pionowe lub poziome, wąskie, grube, ukośne, czarno-białe, kolorowe oraz wiele innych. Najlepsze tapety do pokoju dziecka to oczywiście te z wielobarwnymi pasami. Skandynawską sypialnię pięknie uzupełnią linie biało-beżowe, natomiast wąskie, kolorowe pasy na białym tle świetnie wkomponują się w wystrój kuchni vintage. Chcesz poszerzyć swój pokój? Wybierz tapetę w pasy poziome! Jeśli natomiast szukasz sposobu na „podwyższenie” wnętrza znajdującego się np. na poddaszu, koniecznie postaw na pasy pionowe. Dzięki tapetom w paski Twoje możliwości aranżacyjne stają się znacznie większe. Nie pozwól, aby układ pomieszczenia lub jego metraż stanowiły przeszkodę w zastosowaniu rozwiązań, o których marzysz!