Wyświetlanie 1–30 z 336 wyników


                             Szeroki wybór paneli laminowanych z montażem

                             Panele podłogowe to sposób wykończenia posadzek, do którego nie trzeba przekonywać praktycznie nikogo. Podłoga wyłożona panelami jest przede wszystkim trwała i wytrzymała, a także elegancka i ponadczasowa. Stylowy wygląd, staranna estetyka oraz wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że współczesne panele w niczym nie ustępują tradycyjnemu parkietowi z drewna. Na ich korzyść przemawia ponadto stosunkowo prosty i szybki montaż, który w większości przypadków może zostać przeprowadzony samodzielnie. Jeśli dołożymy do tego atrakcyjne i konkurencyjne ceny, tanie panele podłogowe okazują się zdecydowanym faworytem.

                             Jakie panele podłogowe wybrać?

                             Najważniejszym kryterium wykańczania podłogi jest jej trwałość oraz długowieczność. Zanim wybierzesz idealny do swojego wnętrza deseń, czy formę paneli podłogowych, Twoja uwaga powinna skoncentrować się w pierwszej kolejności na parametrach technicznych. Do najważniejszych z nich zalicza się grubość oraz ścieralność.

                             Zasada jest tutaj prosta. Na im wyższe wartości się zdecydujesz, tym też otrzymasz trwalszy i solidniejszy produkt. Standardowa grubość oferowanych przez nas paneli to 5-12 mm, przy czym optymalna wynosi 8 mm i taką też rekomendujemy naszym Klientom. Najcieńsze panele na podłogę odznaczają się najmniejszą wytrzymałością, dlatego też powinny być stosowane w pomieszczeniach, z których korzysta się jedynie sporadycznie (np. pokoje gościnne).

                             Kolejne kryterium wyboru to klasa ścieralności. Łącznie wyróżniamy 5 klas, które określa się w skali AC1-AC5, przy czym klasa AC1 jest obecnie praktycznie niespotykana. Większość paneli podłogowych do głównych pomieszczeń w domu takich jak salon, kuchnia, czy sypialnia ma klasę AC3. Panele oznaczone symbolem AC4 i AC5 zostały przystosowane do użytku w pomieszczeniach publicznych, np. dużych biurach, czy holach.

                             Tanie panele podłogowe do każdego pomieszczenia w Twoim domu
                             Do jednych z największych zalet paneli podłogowych należy zaliczyć ich niesamowicie zróżnicowany wybór. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko rozmiarem, grubością, czy klasą ścieralności, ale także kolorem, formą, fakturą oraz połyskiem. To właśnie dlatego mogą uzupełnić każde wnętrze, bez względu na jego stylistykę i przeznaczenie.

                             Panele podłogowe w Jaworznie 

                             W Perfect Panel czekają na Ciebie panele do salonu, sypialni, biura, pokoju dziecka, a także panele do kuchni, czy przedpokoju. Jeśli zależy Ci na naturalnym wyglądzie pokrycia, przypominającym prawdziwe drewno, w naszej ofercie znajdziesz panele podłogowe z zarysowanym usłojeniem o pięknym, brązowym wybarwieniu. W skandynawskiej kuchni doskonale zaprezentują się natomiast panele w kolorze szarym lub białym. Panele na podłogę o matowym wykończeniu to dobry wybór do miejsc nasłonecznionych, z kolei w ciemniejszych wnętrzach lepiej sprawdzą się jasne panele podłogowe w połysku. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment naszego sklepu zadowalał wszystkich Klientów. Chcemy, aby bez względu na indywidualne gusta i potrzeby, każdy znalazł tu idealny rodzaj wykończenia podłogi do swojego domu, mieszkania lub biura.