Wyświetlanie 1–30 z 405 wyników


                             Szeroka oferta paneli podłogowych z darmowym montażem! 

                             Panele podłogowe to bezkonkurencyjny sposób pokrycia podłogi, który może zostać wykorzystany w praktycznie każdym pomieszczeniu, również przy ogrzewaniu podłogowym. Bez znaczenia pozostaje tu rodzaj wnętrza, czy stylistyka, w jakiej planujemy je wykończyć. Panele podłogowe w odróżnieniu od tradycyjnego parkietu nie należą do rozwiązań kosztownych. O ich popularności decyduje także wyjątkowo szybki i nieskomplikowany montaż, niewymagający dysponowania żadnymi specjalnymi umiejętnościami, czy bogatym doświadczeniem. Wszystkie te cechy sprawiają, że panele podłogowe spełniają różnorodne oczekiwania naszych Klientów. Wybierają je zarówno przedsiębiorcy, którzy urządzają swoje biura i firmowe siedziby, jak i osoby poszukujące trwałych oraz wieloletnich pokryć podłogowych do kuchni, pokoju dziennego, czy sypialni. 

                             Panele podłogowe w asortymencie Perfect Panel 

                             Ogromne i ani na chwilę niemalejące zainteresowanie panelami podłogowymi powoduje, że regularnie zwiększa się ilość oferowanych rozwiązań. Nieustannie poszerzamy i aktualizujemy ofertę naszego sklepu, starając się dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości i trwałości. W asortymencie posiadamy panele podłogowe renomowanych marek takich jak Krono Original, Swiss Krono, Classen, czy Kaindl. Cechuje je niezawodność, ponadczasowość oraz wyjątkowa wytrzymałość, dlatego też odpowiednio dobrane do wnętrza modele będą służyć Ci przez lata. Ofertę Perfect Panel tworzą zarówno klasyczne panele laminowane, jak i drewniane oraz winylowe. Ostatnie z nich ze względu na zwiększoną odporność na wilgoć świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak kuchnia, a nawet łazienka. Wykazują również właściwości antypoślizgowe, dlatego też będą bezpiecznym rozwiązaniem do dziecięcych pokojów. W naszym sklepie znajdziesz ponadto deski o różnych rozmiarach, grubościach oraz parametrach użytkowych. 

                             Panele podłogowe – kolory, desenie, formy 

                             Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem paneli podłogowych daje każdemu niezwykłe możliwości. Wszystko dlatego, że są one dostępne w rozmaitych odsłonach kolorystycznych, a także różnych strukturach i formach. Wiele odcieni brązu, szarości, bieli, ecru, a także wybarwienia o chłodnym i ciepłym tonie ułatwiają znalezienie perfekcyjnych panel na podłogę do salonu, sypialni, kuchni, czy przedpokoju. Różnic możemy doszukiwać się także w wyglądzie paneli oraz ich deseniu. Niektóre będą imitować drewno naturalne, inne gatunki egzotyczne, a jeszcze inne doskonale wpiszą się w charakter wnętrz retro. Kolejnym elementem odnoszącym się do wyglądu paneli jest ich forma. Największą popularnością wciąż cieszą się klasyczne klepki w kształcie prostych listewek o różnych rozmiarach. Producenci oferują również panele podłogowe, które mogą zostać ułożone we wzór kultowej jodełki, jak i pokrycia imitujące beton lub kamienne bloki.