Wyświetlanie wszystkich wyników: 16


                               Okładziny ścienne PCV – elegancja i prostota w jednym 

                               Wykańczanie ścian to jeden ze standardowych i podstawowych etapów podczas każdego większego remontu. Nie zawsze nasz wybór pada jednak na klasyczne farby, ponieważ w niektórych pomieszczeniach dużo lepiej sprawdzają się inne rozwiązania, właśnie takie jak okładziny ścienne PCV. Ze względu na swoje właściwości są one rekomendowane do wielu pomieszczeń, w tym łazienek, czy kuchni. Jeśli chcesz udekorować swoje ściany w sposób ciekawy, a zarazem prosty i trwały, w naszym asortymencie znajdziesz okładziny ścienne PCV oraz panele ścienne, które dostarczą Ci wielu możliwości aranżacyjnych. Bogata gama wzorów, motywów i kolorów ułatwia dopasowanie okładziny do każdego wnętrza i indywidualnych gustów. 

                               Co wyróżnia okładziny ścienne PCV do kuchni i łazienki?

                               Okładziny ścienne PCV to pokrycia wykonane z trwałej folii PCV. Jest to materiał lekki, a zarazem trwały i wytrzymały oraz niesprawiający większych trudności w obróbce. Do jego zalet należy także łatwość w czyszczeniu, ograniczona podatność na zabrudzenia oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu Twoja okładzina przez lata zachowa swój nowy i estetyczny wygląd, który będzie cieszył oczy każdego z domowników. Folia PCV wyróżnia się także właściwościami wodoodpornymi. Może być zatem wykorzystywana jako okładzina ścienna do kuchni, czy łazienki. Doskonale radzi sobie ponadto w m.in. domkach letniskowych, pomieszczeniach przemysłowych lub hotelach. Okładziny ścienne są również bardzo chętnie wybierane ze względu na stosunkowo prosty i niewymagający dużego nakładu pracy montaż. Musimy jednak pamiętać, aby dokładnie przygotować powierzchnię – oczyścić ją, wysuszyć oraz odtłuścić. 

                               Aranżacja wnętrz z panelami ściennymi 

                               Łatwe i efektowne pokrycie ścian z wykorzystaniem prostych w montażu paneli ściennych to rozwiązanie do każdego wnętrza. Doskonały efekt stworzą one na ścianie w pokoju dziennym lub sypialni, jednak w naszym sklepie znajdziesz także trwałe i przystosowane do wymagających warunków panele ścienne do kuchni i łazienki. To świetna alternatywa dla klasycznych płytek i sposób na ciekawy, nietuzinkowy wystrój pomieszczenia. Jeśli zależy Ci na szybkim remoncie pokoju, dzięki okładzinom przekonasz się, że naprawdę jest to możliwe! Okładziny ścienne imitujące różnorodne struktury, dostępne w wielu motywach i barwach czekają na Ciebie w asortymencie naszego sklepu internetowego.