Nie znaleziono produktów, których szukasz.

TAPETY Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Na wybór sposobu pokrycia ścian w dużej mierze wpływają nie tylko kwestie estetyczne, ale również praktyczne. Nasi Klienci poszukują rozwiązań trwałych, wytrzymałych oraz uniwersalnych, które mimo upływu czasu zachowają swoje właściwości. Takie są właśnie tapety z włókna szklanego, oferowane w naszym sklepie internetowym. Wprawdzie nazwa ta brzmi trochę tajemniczo, to jednak kryją się pod nią po prostu tapety wzmocnione przędzą szklaną (cienkie nitki mikrowłókien), powstałe w wyniku specjalnej obróbki z włókna chemicznego, pozyskanego z wodnego lub stopionego szkła. 

Tapety włókno szklane – gwarancja najwyższej jakości

Tapety z włókna szklanego wyróżniają się szeregiem wyjątkowych właściwości. Są to przede wszystkim tapety wysoce trwałe, wytrzymałe oraz niepodatne na uszkodzenia, zadrapania, czy działanie środków chemicznych. Do ich największych zalet należy zaliczyć także odporność na wilgoć, która pozwala jednocześnie na bezpieczne zmywanie i szorowanie powierzchni. Tapeta szklana pomalowana farbą lateksową nie jest ponadto narażona na parę wodną i pomimo sposobu wykonania, pozwala ścianom oddychać.  Gruby materiał wykorzystywany do produkcji tapet włókno szklane, który może zostać dodatkowo pokryty tłoczoną, strukturalną fakturą, spełnia także funkcję maskującą niedoskonałości ścian. Zakres zastosowania tego rodzaju pokrycia zwiększa również fakt, że nadaje się ono do nakładania na różnego rodzaju podłożach ściennych i sufitowych, np. betonie, płytach gips-karton, a nawet drewnie. 

Tapety szklane w Twoim domu

Ogrom walorów praktycznych nie ustępuje miejsca estetycznym. Tapety z włókna szklanego to produkty dostępne w ogromnej ilości wzorów oraz struktur. Najczęściej występują one w kolorach jasnych (biel, ecru, szary), jednak położone na ścianie mogą zostać pomalowane na dowolny, ulubiony odcień. Dzięki temu sam zdecydujesz o ich ostatecznym wyglądzie. Proponowane przez nas tapety szklane świetnie sprawdzają się we wszystkich rodzajach pomieszczeń, w szczególności tych, narażonych na intensywne użytkowanie oraz wilgoć. Poza salonem, jadalnią, czy sypialnią możesz zatem pokryć nimi ściany w kuchni, łazience, gabinecie, a nawet warsztacie. Tapety z włókna szklanego, które przygotowaliśmy w naszej ofercie to propozycje zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Jeśli Ty również pragniesz zaaranżować swoją przestrzeń z wykorzystaniem najlepszych i niezawodnych rozwiązań, tapety włókno szklane są dokładnie tym, czego Ci potrzeba!