Wyświetlanie 1–30 z 31 wyników


pokaż pomocnika bloków

Panele firmy Swiss Krono, czyli gwarancja najwyższej jakości

Panele podłogowe Swiss Krono znajdujące się w asortymencie naszej firmy to najlepsze odzwierciedlenie szwajcarskiej jakości. Swiss Krono s.p. z o.o. należy do założonego w roku 1966 holdingu Swiss Krono Group, który jest jednym ze światowych liderów w produkcji materiałów drewnopochodnych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie Grupy Krono w połączeniu z dostępem do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań pozwalają dostarczać firmie produkty najwyższej jakości oraz nieustannie wzbogacać i poszerzać swój asortyment. Panele podłogowe Swiss Krono spotkamy dzisiaj w 50 krajach na całym świecie. Są one również stałym elementem naszej oferty, dostępne w wielu dekorach, różnych klasach ścieralności, parametrach technicznych oraz rozmiarach. 

Swiss Krono – panele do salonu i nie tylko 

Wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz zachowanie najwyższej trwałości sprawiają, że panele na podłogę marki Swiss Krono mogą zostać wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Nie musisz ograniczać się jedynie do salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, czy przedpokoju. Produkty, jakie Ci proponujemy to również idealne panele do kuchni, często uczęszczanego biura lub łazienki. Klasa ścieralności o oznaczeniu AC5 w połączeniu z odpowiednią grubością deski gwarantują, że Twoja podłoga bez względu na rodzaj pomieszczenia przez lata zachowa swój piękny, elegancki i nowy wygląd. Naszym Klientom dostarczamy panele o różnych właściwościach, specyfikacji i wyglądzie. Możesz dobrać je również pod kątem budżetu – posiadamy tanie panele podłogowe, jak i modele nieco droższe. A wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć u nas najlepsze pokrycie podłogowe, które będzie służyć mu przez długi czas w nienaruszonym stanie. 

Panele podłogowe – drewno w wielu odsłonach 

Panele podłogowe marki Swiss Krono urzekają szlachetną, naturalną strukturą drewna, która znakomicie podkreśli wystrój i styl każdego wnętrza, nadając mu eleganckiego i przytulnego charakteru. Są to produkty doskonale odnajdujące się w rozmaitych przestrzeniach – nowoczesnych, tradycyjnych, skandynawskich, czy angielskich. Mnogość barw i struktur, a także ciepłe, chłodne lub neutralne tony stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Panele na podłogę mogą uzupełnić zarówno surowe przestrzenie o minimalistycznym charakterze, jak i pełne luksusu i blasku wnętrza glamour.