Wyświetlanie 1–30 z 133 wyników


  PASKI DEKORACYJNE – idealne wykończenie aranżacji 

  Paski dekoracyjne do tapet, określane także jako border na ścianę to rodzaje specjalnych, wąskich pasków wykańczających tapetę. Ich początkowe zastosowanie ograniczało się przede wszystkim do estetycznego odcięcia ściany od sufitu i ukrycia łączeń poszczególnych pasów tapety. Obecnie, stosuje się je nie tylko z tapetami, ale również samodzielnie. Przykładowo, do ścian pokrytych farbą wykorzystuje się paski samoprzylepne. Poza zakończeniem linii tapety bordery mogą także oddzielać dwie strefy kolorystyczne, a nawet służyć jako dekoracyjne obramowanie framugi drzwiowej, czy okiennej. Nic nie stoi ponadto na przeszkodzie, aby zastosować je pośrodku aranżacji. Sprawdź, jakie paski ozdobne do tapety znajdziesz w naszym sklepie! 

  Paski dekoracyjne samoprzylepne na ścianę

  Paski dekoracyjne do tapet spełniają wiele funkcji, dlatego też ich obecność we wnętrzach jest dzisiaj bardzo pożądana. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Border na ścianę to coś znacznie więcej niż estetyczne zakamuflowanie miejsc łączenia tapety. To przede wszystkim element dekoracyjny, za pomocą którego odświeżysz wygląd swojego pokoju, a nawet nadasz mu charakteru. Przykładowo, możesz zdecydować się na jednolitą, gładką tapetę i wzbogacić ją właśnie ozdobnym paskiem! W ten sposób bardzo szybko zmienisz wystrój swojego wnętrza i odkryjesz zupełnie nowe możliwości. Bordery wraz z tapetą dopełniają aranżację ściany, pozwalając stworzyć spójną i elegancką kompozycję. Paski ozdobne do tapety będą również doskonałym wyborem w przypadku podziału pomieszczenia na tzw. górę i dół za pomocą dwóch różnych kolorów lub przy zastosowaniu lamperii. Dzięki nim w gustowny sposób oddzielisz od siebie te części.

  Paski ozdobne do tapety i paski samoprzylepne

  W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą kolekcję pasków dekoracyjnych do tapet oraz pasków samoprzylepnych, które dopasujesz do każdego wnętrza. Możesz stosować je w pokoju dziecka, salonie, jadalni, sypialni, czy przedpokoju i patrzeć, jak zmieniają ich wystrój. Proponujemy Ci bordery jednokolorowe, błyszczące, wielobarwne, a także gładkie lub przyozdobione wzorami: roślinnymi, fantazyjnymi lub geometrycznymi. W ofercie Perfect Panel posiadamy ponadto paski ozdobne do tapety o różnej szerokości, dzięki czemu ich montaż nie przysporzy Ci żadnych problemów. Gwarantujemy, że znajdziesz tu dokładnie taki rodzaj wykończenia, jaki potrzebujesz – pasujący nie tylko do samego wnętrza, ale również wybranej wcześniej tapety lub farby. Zapoznaj się z całą kolekcją i stwórz piękną, spójną oraz oryginalną aranżację!