Wyświetlanie wszystkich wyników: 30


                                 Kasetony sufitowe – uniwersalna dekoracja wnętrz

                                 Marzy Ci się oryginalny, ciekawy i elegancki sufit? Wszystkim, poszukującym rozwiązań alternatywnych dla klasycznych, gładkich powierzchni polecamy kasetony sufitowe. Po raz kolejny zaczynają one cieszyć się coraz to większym zainteresowaniem! To nietuzinkowy sposób na wykończenie sufitu, który poza walorami estetycznymi, skrywa w sobie również wiele innych, praktycznych zalet. Nasza oferta kasetonów styropianowych to prawdziwa różnorodność struktur, wzorów i rodzajów, dlatego też każdy, kto odwiedza nasz sklep, może być pewny, że znajdzie tutaj propozycje dopasowane do swojego gustu i potrzeb. 

                                 Kasetony na sufit – inny wymiar wnętrz  

                                 Kasetony sufitowe to po prostu ozdobne płyty, najczęściej wykonane ze styropianu, w kolorze białym, które znane są w aranżacji wnętrz nie od dziś. Kasetony potrafią w kilka chwil odmienić wystrój i charakter każdego pokoju, stając się jego niesztampowym akcentem. Sztukateryjny sufit jest charakterystyczny przede wszystkim dla pomieszczeń urządzonych w stylistyce tradycyjnej, klasycznej. Obecnie oferowane zdobienia zdecydowanie zwiększają jednak zakres zastosowania kasetonów styropianowych. W Perfect Panel znajdziesz zarówno bogato tłoczone płyty z pięknymi i wytwornymi ornamentami, jak i produkty o subtelniejszym i bardziej wyważonym charakterze, idealne do nowoczesnych aranżacji. Możemy zaproponować Ci niesamowite kasetony 3d, jak i kasetony powlekane, które zostały pokryte tłoczoną folią polistyrenową. Są to kasetony styropianowe świetnie odnajdujące się w wielu pomieszczeniach – salonach, jadalniach, sypialniach, czy korytarzach. Możesz wykorzystać je również w biurach oraz lokalach, w których zależy Ci na ciekawym i wyrazistym designie. 

                                 Kasetony sufitowe – znacznie więcej niż dekoracja 

                                 Decydując się na kasetony 3d, gładkie lub kasetony powlekane, zyskujesz coś znacznie więcej niż sam element dekoracyjny. Płyty te wyróżniają się wieloma zaletami, stąd też ciągle rosnący zakres ich zastosowania. Na ich korzyść przemawia także bardzo atrakcyjna cena oraz prosty sposób montażu. Osoby zainteresowane kasetonami styropianowymi powinny wiedzieć, że doskonale nadają się one do maskowania nierówności i mankamentów powierzchni takich jak pęknięcia. Co więcej, wyłożenie sufitu kasetonami pozwala również poprawić izolację termiczną i akustyczną wnętrza. W związku z tą właściwością często decydują się na nie osoby zamieszkujące ostatnie piętra w blokach. Wysoka jakość kasetonów sufitowych oraz bogaty wybór struktur i wzorów sprawiają, że nie zawiodą one oczekiwań żadnego z Klientów.